Napětí, adrenalin a zábava! To jsou únikové hry MysteryGames v Praze.

Napětí, adrenalin a zábava! To jsou únikové hry MysteryGames v Praze.

Zažijte napětí, adrenalin, ale především nevšední zábavu! Sestavte tým a přijďte ukázat, že si pomocí svého důvtipu a logického myšlení dokážete poradit se všemi hádankami a úkoly, které na vás čekají ve 3 tématických místnostech v MysteryGames v Praze.

Hry jsou vhodné pro skupinu 2-6 hráčů, kteří se nebojí postavit výzvě. V jejich průběhu otestujete svou schopnost spolupráce, komunikace, bystrého úsudku, ale především se pobavíte!

Hry nejsou nijak fyzicky náročné, nebudete plnit žádné úkoly, které vyžadují větší sílu. Podstatou her je používat svou mysl, a za pomoci logického uvažovaní a týmové spolupráce se dostat z místností ven. V hrách nenajdete ani žádná zvířata či hmyz nebo pavouky, kterých byste se museli bát.

Indiana Jones

Ocitáte se v pracovně univerzitního profesora a známého archeologa Indiana Jonese. Na jedné ze svých výprav se dostal do nesnází a potřebuje vaši pomoc. Vaším úkolem je zjistit, kde se nachází a dostat se do 60 minut z místnosti, než přijde nezvaná návštěva. Nejste totiž sami, kdo profesora hledá. Zvládnete rozluštit hádanky a získat informaci o poloze vašeho přítele Indiho?

Frankensteinova laboratoř

Píše se rok 1818. Dr. Viktor Frankenstein právě vytváří sérum, pomocí kterého oživuje své monstrum a dokazuje tak, že vzniku života lze docílit i za pomocí vědy. Tajemství jeho složení si však odnesl do hrobu. Alespoň to jsme si do nedávna mysleli... O necelých 200 let později se ocitáte v jeho laboratoři. Badatelům před Vámi chyběl malý kousek k odhalení tajemství. Váš úkol je jasný. Pokusit se zprovoznit doktorův tajemný stroj a odhalit postup výroby séra života. Podaří se vám to? Necháte si důležité informace jen pro sebe, nebo se podělíte s celým světem?

Prokletí egyptské hrobky

Při spolupráci na vykopávkách v Egyptě vám byla věnována jako exponát zlatá socha kočky s nápisem MAFTED. Váš nic netušící tým sochu přijal a s ní si bohužel odnesl i kletbu... Mafted byla totiž Egyptská princezna, která byla za trest prokleta bohy a ještě za živa mumifikována. Po trýznivé smrti se její duše navěky převtělila do sochy kočky. Od té doby se socha několikrát denně probouzí a vrhá kletbu na poutníky. Dokážete se do hodiny dostat ven a uniknout prokletí?

A jak na to?

Podívejte se na naše právě probíhající Akce na www.hoppi.cz zde!

Nebo si stránkách MysteryGames vyberte hru, zvolte počet hráčů a zarezervujte si termín. Je to snadné a rychlé! Hry probíhají na Praze 3, Jagellonská 15 a na Praze 7, Vinařská 7. Otevřeno máme každý den od 9.00 do 22.30 hod.