Prostor pro vaší prezentaci

Prostor pro vaší prezentaci

Vytvořte si na hoppi.cz článek a představte svou nabídku!

Prezentujte v něm svou společnost, značku, produkt či službu a to jen za 5 Kč na den. Váš PR článek zdarma zveřejníme také na Facebookových stránkách Slevy na Hoppi.cz.


PR články jsou důležitým marketingovým nástrojem, který vám může pomoci dostat se  do povědomí veřejnosti a můžete tak zjistit jestli je vaše nabídka lákavá. Ve spojení s propagací vaší Akce na hoppi.cz pak může váš PR článek podnítit zájem Uživatelů o tuto Akci.

Kromě propagační funkce však hrají PR články zveřejňované na internetu důležitou roli při zvyšování pozic ve vyhledávačích. Obsahují totiž zpětné odkazy, kterým internetové vyhledávače připisují nemalou důležitost v případě, že jsou umístěny na kvalitních webových stránkách.

Jak na to?
1. Vyplňte online formulář PR článku
2. Zvolte si datum zveřejnění a délku propagace
3. A je to!

Článek můžete zcela libovolně koncipovat, určit si téma, jeho délku, dobu zveřejnění atd., a zcela libovolně ho prokládat zmínkami na vaší společnost, značku, službu či produkt. Můžete do něho také přidat až 5 fotografií.

Nedělejte si starosti s formátováním textu, vše uděláme za vás. Název společnosti, webové adresy a emaily upravíme do přímých odkazů. V případě, že máte na hoppi.cz vytvořen PR článek a zároveň propagujete na hoppi.cz svou Akci, přidáme do článku i odkaz na tuto Akci.