Prostor pro Vaší prezentaci

Chcete být ještě více vidět? Chcete podpořit svoji společnost, Akci, značku nebo produkt? Chcete sdělit zákazníkům důležité informace, ale nevíte jak?

Hoppi Magazín je prostor, kam může jakýkoliv podnikatelský subjekt přidávat příspěvky zaměřené na podporu prodeje své Akce, značky či produktu, nebo prostě na podporu své společnosti.

Hoppi Magazín tímto způsobem poskytuje zákazníkům hoppi.cz komplexní a zajímavé informace přímo "od zdroje". Zákazníci hoppi.cz tak mají možnost přečíst si kvalifikované poznatky a názory lidí přímo z jednotlivých oborů, díky čemuž mohou získat i na běžné věci zcela jiný pohled, než doposud zejména prostřednictvím médi.

Hoppi Magazín není určen pro příspěvky typu "Naše společnost je nejlepší", nebo "Naše Akce je nejlepší" - naopak, čtenář či zákazník by měl z obsahu Vašeho příspěvku tohoto dojmu nabýt sám. Příspěvky by tedy měly obsahovat zajímavé, důležité a kvalifikované informace, které ve spojení s prezentací Vaší společnosti, Akce, značky či produktu znamenají účinnou reklamu, zvýšení povědomí a zvýšení důvěryhodnosti.

Příspěvek si můžete zcela libovolně koncipovat, určit si téma, obrázky apod., a zcela libovolně ho prokládat odkazy či zmínkami na Vaší společnost, Akci, značku či produkt. Na konci každého příspěvku bude jako autor uvedeno spojení "Hoppi.cz ve spolupráci s ............ (název Vaší společnosti, který bude přímo odkazovat na Váš web či Akci)".

Provozujete hotel v Beskydech? Napište krátkou recenzi o Beskydech a zahrňte do ní např. "...a v jednom takovém údolí se nachází překrásný hotel..." apod.

Provozujete solární studio? Vyjádřete se k medializovaným kauzám o škodlivosti opalování v soláriu, uveďte je na pravou míru a zahrňte do příspěvku např "...v kvalifikovaných solárních studiích hlídá životnost trubic počítač..." apod.

Provozujete fitness centrum? Napište příspěvek o nejnovějších doplňcích výživy a zahrňte do něho např. "...tyto přípravky jsou k dostání v...." apod.

Hoppi.cz tyto příspěvky ucelí do jednotné formy a do textu, který odkazuje na Vaši společnost, Akci, značku či produkt vloží hypertextové odkazy, díky kterým Vás (provozovnu, e-shop) zákazníci mohou snadno kontaktovat.

Příspěvky se na hoppi.cz zobrazují na 14-denní bázi, kdy cena za 14 dní zveřejnění je 99,- bez DPH. Cena za 1. zveřejnění příspěvku je 499,- bez DPH a obsahuje poplatek za úpravu a zpracování + 14 dní zveřejnění. V případě prodlužování platnosti vystavení příspěvku pak zaplatíte již jen 99,- bez DPH za 14 dní!

Výhodou tohoto systému je naprostá volnost v souvislosti s tím, jak dlouho chcete mít Váš příspěvek zobrazený. Pokud Vám stačí pouze 14 dní, není problém! Pokud chcete 1 měsíc, 3 měsíce, 6 měsíců, 12 měsíců...není problém! Hoppi.cz nabízí i program automatického prodlužování platnosti vystavení příspěvku, kdy je Vám každých 14 dní zaslána faktura na 99,- bez DPH a příspěvek se tedy každých 14 dní znovu obnovuje.

Vzorový příklad příspěvku je k nahlédnutí zde.

Pro zobrazení příspěvku v Hoppi Magazínu zašlete Váš příspěvek společně s případnými fotografiemi na info@hoppi.cz, případně můžete využít formulář Vložit příspěvek

0 komentářů

Přidat komentář