INFOLINKA:

+420 777 3 HOPPI (46774)

Jsme tu pro Vás

PO - NE   8.00 - 20.00

 

Co je hoppi.cz?

 • Hoppi.cz je inzertní server akcí a slev (dále jen "Akce"), kde to opravdu jde jinak! Opravdu můžete využívat různé Akce přímo od obchodníků bez jakýchkoliv voucherů, bez plateb předem, bez registrací a bez zbytečných formalit. Prostě tak jak to má být...

Co hoppi.cz není?

 • Server hoppi.cz není slevový portál, slevový agregátor, slevový vyhledávač apod., a není určen pro soukromou inzerci jakéhokoliv druhu.

Jak tedy probíhá platba?

 • Zákazníci na hoppi.cz nikdy nic neplatí - nemusíte tedy "investovat" předem do něčeho, co možná nevyužijete; nehrozí, že Vám něco propadne; nemusíte se starat o to, zda máte či nemáte bankovní účet a zda na něm máte dostatek prostředků, zda máte kartu podporující online platby apod. Platba probíhá přímo inzerentům při využití Akce.

Takže to jde i bez voucherů?

 • Ano! Nepoužíváme žádné vouchery, kupóny nebo kódy - s hoppi.cz šetříte přírodu a Váš čas. Žádné tisky, opisování ani ověřování. Uplatnění Akcí probíhá zcela přirozeně tak, jak probíhají všechny normální obchody na trhu - osobně na provozovně, telefonicky, emailem, v e-shopu apod. 

Musím se někde registrovat?

 • Zákazníci se na hoppi.cz nemusí nikam registrovat - proč byste měli kamkoliv vkládat své osobní údaje jen proto, že chcete využít nějakou slevu či akci? Aby Vás pak obtěžovaly další nabídky a e-maily, které Vás vlastně ani vůbec nezajímají? Nebylo by lepší mít možnost tyto slevy a akce využít prostě jen tak? Víme, že bylo, a proto to na hoppi.cz také jde! Šetříme Váš čas, chráníme Vaše soukromí a nezatěžujeme Vás zbytečnostmi.

Našel(la) jsem zajímavou Akci. Co mám dělat?

 • Jednoduše dvěma slovy - využít ji! Hoppi.cz je inzertní server. Akce vystavené na hoppi.cz jsou tedy inzeráty. Vy tedy reagujete na inzerát s Akcí. Tato reakce se může projevit přímou osobní návštěvou na provozovně, telefonickým nebo emailovým kontaktem, anebo přímým nákupem na e-shopu inzerenta. Všechny tyto možnosti (kromě nákupu v e-shopu) začínají v 99% případů následujícím, zcela přirozeným a běžným konstatováním: "Dobrý den, na hoppi.cz máte Akci na ... ".
 • Představte si např., že na nějakém inzertním serveru objevíte inzerát, kde někdo prodává jízdní kolo a Vy o něj máte zájem - jak budete reagovat? Inzerenta kontaktujete!
 • Princip je tedy naprosto stejný jako u jakéhokoliv inzerátu jiného typu, nebo běžné propagace - přirozený, jednoduchý a rychlý, viz příklady využití Akcí níže.

Příklad využití Akce na služby 1

 • Na hoppi.cz naleznete Akci na zlevněnou permanentku do fitka. Druhý den přijdete rovnou do provozovny, odkážete se v rámci rozhovoru s obsluhou na jejich právě probíhající Akci na hoppi.cz, a zlevněnou permanentku si prostě na místě zakoupíte - tak, jak to má být. Ano, to je opravdu vše! Stejně tak to funguje se zbožím z kamenných obchodů nebo se všemi službami, které nevyžadují objednání.

Příklad využití Akce na služby 2

 • Na hoppi.cz Vás zaujme Akce na kosmetické ošetření, která vyžaduje objednání. Zcela standardně tedy zavoláte inzerentovi a objednáte se, jako byste se objednávali kamkoliv jinam, např.: "Dobrý den, na hoppi.cz máte Akci na kosmetické ošetření, můžeme si domluvit nějaký termín?". Bez ohledu na to, na kdy se objednáte, platíte až ve chvíli, kdy Akci opravdu využijete, tedy kdy dojde k ošetření - prostě tak, jak to má být. Stejně tak to funguje se všemi službami, které vyžadují objednání.

Příklad využití Akce na cestování

 • Na hoppi.cz objevíte Akci cestovní kanceláře na dovolenou u moře. Opět tedy zcela přirozeně zavoláte (napíšete email) do cestovní kanceláře, odkážete se na Akci na hoppi.cz, a dále postupujete standardně jako při jakémkoliv jiném objednávání dovolené. Pravděpodobně tedy obdržíte návrh cestovní smlouvy s akční cenou z hoppi.cz, na základě které zaplatíte zálohu či celou částku apod. - tedy tak, jak to má být.

Příklad využití Akce e-shopu

 • Na hoppi.cz mohou inzerovat e-shopy své zlveněné či akční produkty. U inzerátu v záložce "Kde a jak uplatnit" klikněte na odkaz na e-shop. Automaticky jste do něho přesměrováni a standardně vytváříte objednávku. Nákup za akční cenu na některých e-shopech může být podmíněn vložením nějakého kódu pro slevu apod., to si ale vždy inzerent specifikuje sám ve svém inzerátu.

Co je to "Hoppi Exclusive"?

 • Hoppi Exclusive je speciální program, v němž Vám inzerenti nabízejí  dodatečné bonusy, slevy a akce nad rámec svého inzerátu. Vytváří tedy speciálně pro Vás tzv. "Dodatečné Akce"
 • Dodatečná Akce může mít např. následující podobu: Cestovní kancelář inzeruje zájezd s 35% slevou. Ve chvíli, kdy u inzerenta Akci využijete, máte u něho nárok na 25% slevu na jakýkoliv další zájezd.
 • Důležité je, že na Dodatečnou Akci máte nárok pouze v případě, že využijete prvotní inzerovanou Akci! V předchozím případě tedy, pokud byste u této cestovní kanceláře Akci nevyužili, neexistuje způsob, jak u ní získat 25% slevu na jakýkoliv další zájezd!
 • Obsahem Dodatečné Akce může být naprosto cokoliv - dárek, sleva, bonus atd. Je osobním rozhodnutím každého inzerenta, zda chce či nechce inzerovat také Dodatečnou Akci, a co bude případně jejím obsahem.
 • Pro Vás to tedy znamená, že pokud u inzerátu uvidíte pole "Exclusive", můžete si být jisti, že inzerent nabízí nějakou Dodatečnou Akci určenou speciálně pro Vás. Navíc, můžete si být jisti, že tuto Dodatečnou AkciJednoduše proto, abyste mohli Tyto Dodatečné Akce Vás po využití inzerované Akce opravňujínení možné získat či využít žádným jiným způsobem, než po využití prvotní inzerované Akce na hoppi.cz. Po využití Akce tak můžete u inzerenta využívat další zvýhodněné služby či produkty, které běžný zákazník nedostane!

Co znamená u inzerátu "Platí do"?

Každá Akce je časově omezená, většinou 1 - 14 dní. "Platí do" u inzerátu znamená, jak dlouho bude na hoppi.cz ještě vystaven, a tedy jak dlouho bude ještě Akce aktivní. Po uplynutí času se inzerát vymaže a Akce již není aktivní. Akci je tedy třeba uplatnit u inzerenta během jejího vystavení na hoppi.cz.

Mohu využít Akci i po jejím skončení?

V den ošetření již tato Akce na hoppi.cz může být ukončená, nicméně cena, kterou budete platit, je samozřejmě akční cena zveřejněná na hoppi.cz v den Vašeho objednání. Pro využití Akce za akční cenu tedy není důležité to, zda v den ošetření Akce ještě běží, ale reagovat (přijít, objednat se atd.) na inzerát v době jeho vystavení (platnosti) na hoppi.cz.

Využití Akce je závislé na druhu inzerce a podmínkách jednotlivých inzerentů. Některé Akce, např. nákup v eshopu, lze uplatnit pouze po dobu vystavení inzerátu (kód inzerátu vkládáte přímo do objednávky v eshopu). Stejně tak to může být i se službami, jako např. jídlo a pití, solárium, fitness, masáže apod., ale zde může mít využití Akce již delší časový rámec (můžete rovnou přijít, nebo se objednat na pozdější termín). V případě zájezdů a dovolených pak využití Akce spadá na termín, kdy bude dovolená konkrétně využita, a je tedy ve většině případů zcela jiný. Podívejte se níže na konkrétní Příklady využití vzorových Akcí.

K čemu slouží kódy Akce?

Kód Akce je specifický kód, který slouží a) jako identifikátor Akce a b) pro zjednodušení procesu komunikace s inzerentem. Každý inzerent může mít na hoppi.cz vystaveno mnoho inzerátů a s pomocí těchto kódů je tedy pro všechny mnohem snažší se v nich orientovat.

Musím si kód Akce někam zapisovat nebo tisknout?

Nemusíte. Na hoppi.cz věříme, že každý vytištěný či popsaný papír je zbytečný zásah do již tak zatíženého ekosystému naší planety. V 21. století je to navíc také naprosto zbytečné. Kód Akce není něco, co by Vás mělo zdržovat či obtěžovat, ale naopak celý proces co nejvíce ulehčit, zrychlit a zefektivnit. Kód Akce potřebuje inzerent ve většině případů pouze k identifikaci Akce. Kódem Akce se můžete prokázat opravdu jakýmkoliv způsobem! Ústně, otevřenou stránkou v mobilu na internetu, na obrazovce svého mobilu jako obrázek, v emailu, v SMS, ve Vašem Wishlistu atd. Kód Akce si také můžete nechat zaslat zdarma formou sms na Váš mobilní telefon - stačí vyplnit u vybrané Akce své telefonní číslo a kód Akce a je to!

Jak najdu Akci ve svém městě?

Vyberte si z menu vlevo nahoře kategorii inzerátů, případně zobrazte "Všechny inzeráty". Z rozevíracího seznamu "Lokalita" vyberte město, kde chcete Akci využít. Pokud Vaše město není v seznamu lokalit, ve Vašem městě bohužel žádná Akce na hoppi.cz není k dispozici. Nezoufejte, nejen pro takové případy totiž hoppi.cz nabízí zcela unikátní možnost "Napsat si o vlastní Akci", viz dále.

Jak si mohu napsat o vlastní Akci?

Kolikrát jste viděli něco, co se Vám líbilo, ale přišlo Vám to moc drahé? Máte nějaký oblíbený podnik, kam rádi a často chodíte, a chtěli byste třeba využít nějakou z nabízených služeb se slevou? Napište nám to! V tuto chvíli je hoppi.cz jediným oficiálním místem, kde si můžete vyžádat vlastní slevu či akci opravdu na cokoliv! Hoppi.cz se Vám pokusí vytvořit Akci na míru podle Vašich přání a požadavků! Jak? Jednoduše nám napište, o jakou Akci, případně u jakého provozovatele či obchodníka, máte zájem, a ostatní nechte na nás! Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář, hoppi.cz následně zkontaktuje vybrané provozovatele či obchodníky a pokusí se tuto Akci s nimi dojednat. Pokud se nám to podaří, budeme Vás o vystavení Akce informovat emailem. Říkáte si, že to přeci není možné? Na hoppi.cz je! A není důležité, zda se jedná o řízek se salátem ve Vaší oblíbené restauraci nebo zájezd do tropů za desítky tisíc. Důležité je, že na hoppi.cz to jde!

Jak probíhá uplatnění Akce?

Každý inzerát obsahuje záložku s možnostmi a podmínkami uplatnění Akce. Jelikož je každý inzerát individuální, jsou individuální i tyto možnosti a podmínky uplatnění Akce. Vždy záleží na konkrétním inzerentovi, jaké možnosti nabízí. Standartně lze možnosti rozdělit do několika skupin:
 • Zboží z eshopů - jste přesměrováni na eshop inzerenta, kde v průběhu nákupu zadáte kód Akce. Platba a doprava probíhá standardním způsobem jednotlivých eshopů.
 • Jídlo a pití, zboží či služby z kamenných obchodů (masáže, fitness, solária apod.) - stačí do obchodu jednoduše přijít v době platnosti Akce, prokázat se kódem Akce a zboží či služba Vám bude za akční cenu poskytnuta. Platba probíhá na místě. V případě, kdy služba vyžaduje objednání, stačí pouze zavolat inzerentovi, sdělit kód Akce a domluvit si termín objednání. Platba probíhá standardně na místě při využití služby dle ceny v inzerátu, případně může dle podmínek inzerenta probíhat částečně nebo celkově zálohově předem.
 • Zážitky, zájezdy a cestování - kontaktujte inzerenta dle pokynů v inzerátu. Po domluvení veškerých podrobností platba probíhá stejným způsobem jako při objednání jakékoliv jiné dovolené, na místě, částečně zálohově předem nebo celkovou úhradou předem, vždy samozřejmě za akční cenu na hoppi.cz.

Co je to Wishlist?

Wishlist je Váš virtuální pomocník. Nikam se nestahuje ani neinstaluje, máte ho však stále při ruce pouze na hoppi.cz. S pomocí Wishlistu si můžete ukládat Akce, které Vás zaujaly a později se k nim jednoduše vrátit. Navíc, po zadání Vaší emailové adresy se Vám Vaše Akce synchronizují na každém zařízení, které používáte. Např. na mobilu si najdete zajímavou Akci, dáte jí do svého Wishlistu a později na kterémkoliv dalším mobilu, počítači nebo tabletu se k ní můžete vrátit. Žádnou Akci tak nemusíte hledat dvakrát.

Jak Wishlist funguje?

U každého inzerátu je symbol srdíčka. Ten ukazuje, kolik lidí si již dalo Akci do svého Wishlistu. Po kliknutí na srdíčko se Akce přidá do Vašeho soukromého Wishlistu. V pravé dolní části obrazovky je přístup do Vašeho Wishlistu, kde máte ke všem svým takto označeným Akcím neustále přístup. Akce můžete z Wishlistu mazat, znovu si je otevřít, a zejména poslat je svým přátelům nebo sobě na email. Našli jste tedy Akci, o které si myslíte, že by byla zajímavá pro někoho z Vašich přátel? Pošlete mu ji takto snadno na email!

Jak vložit inzerát na hoppi.cz?

Inzerát na hoppi.cz mohou vložit pouze podnikatelské subjekty. Ve spodní části obrazovky naleznete odkaz na stránku Vložit inzerát. Otevře se okno s Inzertním formulářem, který stačí vyplnit, připojit několik fotografií a odeslat. Inzeráty lze vkládat snadno i z mobilu a zabere to max. 10 minut!

Příklad Akce eshopu a její využití

U inzerátu v záložce "Kde a jak uplatnit" klikněte na odkaz na eshop. Automaticky jste do něho přesměrováni, zvolené zboží dáte do košíku a do místa určeného pro slevové kódy opíšete kód Akce. Vyberete způsob platby a dopravy a to je vše.

Příklad Akce na služby a její využití 1

Na hoppi.cz naleznete Akci na permanentku do fitka, která za tři dny končí. Akci si uložíte jedním klikem na srdíčko do Vašeho Wishlistu. Nemusíte nikam volat, nic tisknout nebo opisovat. Druhý den přijdete do provozovny, otevřete na mobilu Váš Wishlist, obsluha pouze pohledem zkontroluje kód Akce, případně jí ho můžete nadiktovat, a zlevněnou permanentku si můžete ihned zakoupit.

Příklad Akce na služby a její využití 2

Na hoppi.cz Vás zaujme Akce na kosmetické ošetření, která končí dnes. V mobilu klepnete na telefonní číslo inzerenta, hoppi.cz Vás automaticky přesměruje na volání a okamžitě si tak můžete domluvit termín návštěvy třeba za týden nebo měsíc atd. (dle možností inzerenta), samozřejmě za akční cenu na hoppi.cz (protože jste Akci uplatnili během jejího vystavení na hoppi.cz). Platba pak probíhá na místě v den ošetření.

Příklad Akce na cestování a její využití

Na hoppi.cz objevíte Akci na dovolenou u moře, která končí dnes. Zavoláte inzerentovi, nadiktujete kód akce a od této chvíle řešíte podrobnosti svého zájezdu za Akční cenu zveřejněnou na hoppi.cz, bez ohledu na to, kdy dojde k podpisu cestovní smlouvy (pokud není v podmínkách inzerátu uvedeno jinak, např. "Akce platí pro uzavření cestovní smlouvy do ... ").

Proč je všechno do růžova?

No, to je dobrá otázka...