Tyto FAQs jsou určeny pro "Uživatele" serveru www.hoppi.cz, tedy každého návštěvníka serveru, který má nebo může mít zájem o využití Akcí Inzerentů.

 

Co je hoppi.cz?

 • Hoppi.cz je inzertní server akcí a slev (dále jen "Akce"), nebo-li Virtuální výloha Akcí, kde:
 • Podnikatelské subjekty propagují své Akce formou inzerce. Inzerují zde nejen společnosti, jejichž Akce lze využít běžným způsobem (např. jako když vidíte jejich reklamu v televizi), ale i ty společnosti a podnikatelé, jejichž Akce jste doposud mohli využívat jen prostřednictvím nákupu voucherů na slevových portálech! Ano, nyní lze i tyto Akce využívat zcela normálním a přirozeným způsobem!
 • Využití Akcí je koncipováno tak, aby pro Vás bylo co nejsnazší. Nikam se neregistujete a nevkládáte žádné osobní údaje. Platíte přímo inzerentovi až při využití (příp. uplatnění) Akce. Nezatěžujete se s žádnými vouchery, kupóny apod. 
 • Hoppi.cz zde tak slouží jako zprostředkovatel kontaktu mezi Inzerentem a Uživatelem, a žádným způsobem nezasahuje do Vaší vzájemné komunikace.
 • A jako malý bonus navíc - na celém serveru hoppi.cz na Vás nevyskočí jediná otravná reklama!
 • Na hoppi.cz tedy nemusíte předem "investovat" do něčeho, co možná nevyužijete; nehrozí, že Vám něco propadne; nemusíte se starat o to, zda máte či nemáte bankovní účet a zda na něm máte dostatek prostředků, zda máte kartu podporující online platby apod. Chráníme Vaše soukromí a nezatěžujeme Vás zbytečnostmi. Nevyžadujeme po Vás žádné osobní údaje, nezasíláme Vám žádná reklamní sdělení a ani Vás "neobtěžujeme" žádným jiným způsobem. Nemusíte nic tisknout, ukládat, zapisovat, opisovat, ověřovat nebo předkládat. Společně tak šetříme přírodu, Váš čas a nervy.
 • Server hoppi.cz není slevový portál, slevový agregátor, slevový vyhledávač apod., a není určen pro soukromou inzerci jakéhokoliv druhu.

Jak to funguje v praxi?

 • Zcela přirozeně a jednoduše - Pokud chcete využít nějakou inzerovanou Akci, postupujte dle pokynů inzerenta v záložce "Kde a jak uplatnit", která je poslední záložkou u každého inzerátu.
 • Standarně jsou dvě možnosti využití Akcí - Pokud je inzerovaná Akce platná pro všechny, využití probíhá úplně stejným způsobem, jako když vidíte např. reklamu v televizi či na billboardu. Pokud je však inzerovaná Akce platná pouze pro Uživatele hoppi.cz, musíte se na hoppi.cz Inzerentovi odkázat, aby Inzerent věděl, že jste jeho Akci viděli právě zde. Ačkoliv to možná zní trochu složitě, opak je pravdou! Je to ten nejjednodušší možný způsob využití! Ať
 • Dle druhu Akce jste tedy většinou buď přesměrováni přímo na e-shop inzerenta, nebo ho telefonicky kontaktujete pro objednání termínu využití apod. Často ale stačí přijít v době platnosti Akce přímo do provozovny a Akci využít prostě "JEN TAK!" (pokud inzerent nevyžaduje objednání a v inzerátu je uvedena platnost Akce). Vše je v této záložce popsáno a každý inzerent si tyto pokyny stanoví zcela individuálně, dle svých potřeb.
 • V případě, že je podmínkou uplatnění Akce odkázat se na hoppi.cz, je to proto, že Akce je určena pouze vám, Uživatelům hoppi.cz. V takovém případě stačí při návštěvě provozovny či telefonickém objednání něco ve smyslu: "Dobrý den, na hoppi.cz máte Akci na..."
 • Součástí této záložky jsou i kontaktní informace inzerenta. V případě jakýchkoliv otázek jednoduše zavolejte inzerentovi s tím, že máte zájem o využití Akce zveřejněné na hoppi.cz.
 • Vaší jedinou případnou "povinností" pro využití jakékoliv Akce zveřejněné na hoppi.cz je tedy vytočit telefonní číslo Inzerenta! Žádné registrace, žádné platby předem, žádné vouchery, žádné kupóny - jediný běžný telefonát, a to ještě pouze v určitých případech!
 • Důležité je ale jednat rychle! Podstatou jakýchkoliv akcí či slev obecně je jejich časová omezenost, a proto co je zveřejněno dnes, zítra již být zveřejněno nemusí...

Jak najdu Akci ve svém městě?

 • Vyberte si z menu v levém horním rohu kategorii inzerátů, případně zobrazte "Všechny inzeráty". Z rozevíracího seznamu "Lokalita" vyberte město (zemi), kde chcete Akci využít.
 • Nenašli jste co jste hledali? Není požadované město či země v seznamu lokalit? Nezoufejte, nejen pro takové případy totiž hoppi.cz nabízí zcela unikátní možnost Napište si o svou Akci, viz dále.

Co znamená "Napište si o svou Akci"?

 • "Napište si o svou Akci" je založeno na skutečnosti, kdy je téměř nemožné, z pohledu jednotlivce, vyjednat si u obchodníka individuální slevu či akci na cokoliv. Ve chvíli, kdy si o slevu nebo akci žádá skupina více osob, se však situace zásadním způsobem mění.
 • Hoppi.cz zde tedy vystupuje jako Průzkumník trhu, kdy se vyplněním jednoduchého formuláře účastníte "průzkumu". Výsledkem průzkumů jsou Vaše podněty.
 • Hoppi.cz tyto podněty samozřejmě pečlivě prochází, analyzuje a eviduje. Ve chvíli, kdy tyto podněty splní určitá krítéria zejména s ohledem na množství, můžeme oslovit konkrétní společnost, podněty jí zcela nezávazně předat a doporučit možnou formu inzerce, tedy vytvoření Akce.
 • Váš podnět je zcela anonymní a v případě úspěšného vyjednání Akce Vás samozřejmě k ničemu nezavazuje. O tom, zda byla i díky Vašemu podnětu na hoppi.cz zveřejněna nějaká Akce, se dozvíte tak, že tato Akce bude označena speciálním štítkem Na Přání. Vám tedy stačí jen pravidelně navštěvovat hoppi.cz a zkontrolovat, zda už zde "Vaše Akce" je nebo není. Tuto kontrolu lze provést velmi snadno, a to napsáním "Na přání" nebo pouze "přání" (včetně diakritiky) do vyhledávacího pole v menu hoppi.cz.
 • Nezapomeňte! Každý Váš podnět se počítá. Čím více podnětů, tím větší pravděpodobnost uskutečnění Akce na hoppi.cz. Proto si napište opravdu o cokoliv!
 • Sjednání „Akce na přání“ není žádným typem zprostředkování služby či jiným právním jednáním mezi Uživatelem a potencionálním Inzerentem, ani se nejedná o příslib uskutečnění plnění ze strany Provozovatele vůči Uživateli v budoucnu. Uživatel vznáší svůj požadavek zcela anonymně, nikoliv za úplatu a s vědomím, že jeho požadavek nezavazuje k žádným krokům Provozovatele, potencionálního Inzerenta ani samotného Uživatele.

Co jsou to "Plošné slevy"?

 • V této kategorii jsou inzeráty s Akcemi, u nichž nelze stanovit cenu před, a po slevě. Jedná se tedy většinou o slevu na celý sortiment, případně jeho část.
 • V těchto případech (pokud nevyžadují objednání) často opravdu nemusíte pro využití Akce dělat nic jiného, než přijít do obchodu nebo si kliknout na e-shop Inzerenta, a zlevněné zboží či službu si zakoupit.

Co je to "Hoppi Exclusive"?

 • Hoppi Exclusive je speciální program, v němž inzerenti propagují tzv. "Dodatečnou Akci", jinými slovy "druhou" Akci v rámci jednoho inzerátu, čímž dostáváte přístup k dalším slevám či bonusům. Ve skutečnosti tedy dostáváte další slevu či bonus za to, že využijete původní slevu či bonus. No není život krásný?
 • Tato Dodatečná Akce je často vytvořena pouze pro Vás, Uživatele hoppi.cz, a běžný zákazník k ní tedy často vůbec nemá přístup.
 • Dodatečná Akce může mít např. následující podobu: Cestovní kancelář inzeruje zájezd s 35% slevou. Ve chvíli, kdy u inzerenta Akci využijete, máte u něho nárok na 25% slevu na jakýkoliv další zájezd apod. Nebo: Masážní salón inzeruje masáž s 50% slevou. Ve chvíli, kdy u inzerenta Akci využijete, máte u něho nárok na dalších 5 masáží s 30% slevou apod. Nebo: Koupíte si psa, a jako dárek dostanete kočku apod.
 • Obsahem Dodatečné Akce může být naprosto cokoliv - dárek, sleva, bonus atd. Je osobním rozhodnutím každého inzerenta, zda chce či nechce inzerovat také Dodatečnou Akci, a co bude případně jejím obsahem.
 • Inzeráty, které obsahují Dodatečnou Akci v rámci programu Hoppi Exclusive, mají popis Exclusive přímo nad názvem Akce.

Co je to "Hoppi Magazín"?

 • Hoppi Magazín je speciální sekce serveru hoppi.cz, kde se můžete dočíst mnoho zajímavých a užitečných informací.
 • Co dělá Hoppi Magazín výjimečným je skutečnost, že články píší samotní inzerenti. Ne někdo, kdo vytváří článek na objednávku, protože je to jeho práce, nezná všechny úhly problematiky a může podávat úmyslně či neúmyslně mylné informace, případně je ovlivněn nějakou cenzurou, třetí stranou, "lobby" apod.
 • Dostáváte tedy informace přímo "od zdroje". Od lidí, kteří se v oboru, o kterém píší, opravdu dlouhodobě pohybují. Jejich informace tak mají velkou vypovídající hodnotu.

Co je to "Wishlist"?

 • Wishlist je Váš virtuální pomocník. S pomocí Wishlistu si můžete ukládat Akce, které Vás zaujaly a později se k nim jednoduše vrátit. Nikam se nestahuje ani neinstaluje, máte ho však stále při ruce pouze na hoppi.cz.
 • Navíc, po zadání Vaší emailové adresy se Vám Vaše oblíbené Akce synchronizují na každém zařízení, které používáte. Např. na mobilu si najdete zajímavou Akci, dáte jí do svého Wishlistu a později se k ní můžete vrátit z kteréhokoliv dalšího mobilu, počítače nebo tabletu, ve kterém jste synchronizovali svůj Wishlist s Vaší emailovou adresou.

Jak "Wishlist" funguje?

 • U každého inzerátu je symbol srdíčka. To ukazuje, kolik lidí si již dalo Akci do svého Wishlistu. Po kliknutí na srdíčko se Akce přidá do Vašeho soukromého Wishlistu. V pravé dolní části obrazovky je přístup do Vašeho Wishlistu, kde máte ke všem svým takto označeným Akcím neustále přístup. Akce můžete z Wishlistu mazat, znovu si je otevřít, případně je poslat svým přátelům nebo sobě na email.

Jak vložit inzerát na hoppi.cz?

 • Inzeráty na hoppi.cz mohou vložit pouze podnikatelské subjekty s platným IČ. Ve spodní části obrazovky naleznete odkaz na stránku Vložit inzerát. Otevře se okno s Inzertním formulářem, který stačí vyplnit, připojit fotografie a odeslat. Inzeráty lze vkládat snadno i z mobilu či tabletu!