PŘI OBJEDNÁNÍ INZERCE DO 30.6.2017 SLEVA 50%

 

O hoppi.cz

 • Hoppi.cz je inzertní server, rozšířený o některé unikátní funkce., které v celkovém konceptu nabízí mnoho výhod jak pro vás, inzerenty, tak pro vaše zákazníky.
 • Inzerovat na něm mohou své zlevněné, akční a výprodejové zboží či služby (dále jen "Akce") výhradně podnikatelské subjekty.
 • Inzertní server hoppi.cz funguje na zcela jiných principech a nabízí zcela jiné možnosti, než např. eshopy, bazary, slevové servery, slevové vyhledávače, agregátory slev atd.
 • Hoppi.cz tedy poskytuje prostor, funkce a služby nejen pro získání nových zákazníků, ale i pro jejich následné udržení, což bývá v případě využití slev v dnešní době velký problém, viz níže.

Proč hoppi.cz?

 • Na hoppi.cz platíte pouze za zveřejnění inzerátu, bez ohledu na to, zda Vaši Akci využije 10, 100 nebo 1000 zákazníků! Svou Akci tedy nemusíte kalkulovat s ohledem na další platby, poplatky či provize. U nás prostě žádné nejsou!
 • Zákazníci si službu či zboží objednávají a platí přímo u inzerenta. Zákazníci na hoppi.cz nikdy nic neplatí! Hoppi.cz žádným způsobem nedisponuje prostředky zákazníků, tzn. nezadržuje je, ani je postupně nevyplácí apod. Prostředky za využité Akce tak  máte k dispozici celé, ihned a v reálném čase.
 • Hoppi.cz žádným způsobem nezasahuje do komunikace mezi inzerentem a zákazníkem, tzn. žádné kupóny nebo vouchery, žádná omezení, žádné zbytečné formality.
 • Celý proces je pro Vás i zákazníky neuvěřitelně jednoduchý. Stačí pouze vyplnit a odeslat "Inzertní formulář" a zákazníci Vás již kontaktují přímo. Jednodušší už to být opravdu nemůže!
 • Díky marketingové strategii hoppi.cz uvidí Váš inzerát velké množství potenciálních zákazníků. Veškeré Akce se navíc automaticky zobrazují na FB stránkách hoppi.cz, a to zcela zdarma!
 • Hoppi.cz nabízí unikátní program "Hoppi Exclusive", zaměřený na maximální využití potenciálu spojeného s prezentací Vaší Akce, tedy nejen k získání nových zákazníků, ale zejména pak pro jejich následné udržení!
 • Hoppi.cz také nabízí unikátní program "Napište si o svou Akci". Tento program je určen pro zákazníky hoppi.cz, kteým na hoppi.cz chybí nějaká Akce, o kterou by stáli. Co to znamená pro Vás jako inzerenta? Díky těmto podnětům od zákazníků budete vědět, co Vaši zákazníci chtějí, a pokud jim vyhovíte, nejenže si upevníte jejich přízeň, ale přinese Vám to samozřejmě další, nové zákazníky, které si pak např. i díky programu Hoppi Exlusive máte možnost snáze udržet.

Jak to funguje v praxi?

 • Ve spodní části obrazovky klikněte na "Vložit inzerát". Vyplňte Inzertní formulář, připojte fotografie a odešlete. Inzeráty můžete snadno vkládat jak z počítače, tak z mobilu nebo tabletu! Celé to zabere asi 10 minut.
 • Pokud jsou všechna data v pořádku, bude Vám jako potvrzení objednávky inzerce zaslána faktura za inzerci s kódem Vaší Akce. (Při sestavování Akce a termínu zveřejnění mějte na paměti, že Vaší Akci můžeme zveřejnit až po uhrazení faktury za inzerci).
 • Inzerát bude zveřejněn dle požadovaného termínu v inzertním formuláři. Společně s tím Vám zašleme na email odkaz na Váš inzerát.
 • Zákazníci Vás (provozovnu) kontaktují stejným způsobem jako kterýkoliv jiný běžný zákazník (telefon, email, osobně apod.), nebo jsou přesměrováni na Váš e-shop.
 • Zákazníci se při kontaktu s provozovnou dle odstavce výše prokáží kódem Akce. Kód Akce slouží pro Vás jako identifikátor Akce (můžete mít více Akcí apod.) a pro zákazníky jako zjednodušení procesu komunikace s inzerentem. Kód Akce je zpravidla v následujícím tvaru: HOPxx-x-xxxx. Zákazník se tímto kódem může prokázat jakýmkoliv způsobem. V praxi tedy ve chvíli, kdy je Vám zaslána faktura za inzerci společně s kódem Akce, a) seznamte obsluhu či zaměstnance s tímto kódem a detaily Akce, nebo b) nastavte na svém eshopu kompatibilitu s tímto kódem. Více informací o kódech Akcí naleznete v FAQs.

Ceník inzerce

1 den 99
3 dny 145
7 dní 295
14 dní 495
Opakování - 10 %
1 Varianta + 20 %
Hoppi Exclusive + 50 %
 • Ceny jsou uvedeny bez DPH 21%
 • Pouze NYNÍ - Při objednání inzerce do 30.6.2017 SLEVA 50%!

Hoppi Exclusive

 • Smyslem jakékoliv propagace, a tedy i vystavení inzerátu na hoppi.cz, jsou ve většině případů noví zákazníci. Praxe ale ukazuje, že mnoho z těchto zákazníků po využití Akce hledá další Akce či slevy, a není tedy v dostatečné míře uplatněn koncept udržení nových zákazníků. Je tedy důležité myslet na to, jak si tyto nové zákazníky po využití Akce udržet.
 • "Hoppi Exclusive" je unikátní program určený výhradně pro zákazníky hoppi.cz! Program pracuje s konceptem tzv. "Dodatečné Akce". Dodatečná Akce by měla zahrnovat něco, co běžný zákazník nedostane. Může to být opravdu cokoliv: sleva na další službu nebo zboží, navýšený bonus k nákupu permanentky oproti standardním cenám, něco zdarma apod. Díky této "Dodatečné Akci" a) zákazníci hoppi.cz využijí s větší pravděpodobností právě Vaší Akci, b) se zvyšuje šance, že zákazníci u Vás po využití Akce zůstanou.
 • Z pohledu zákazníka, který vyhledává akční či zlevněné zboží či služby, je program "Hoppi Exclusive" zajímavou možností, jak u stejného inzerenta využívat další služby za zvýhodněných podmínek. Je tedy pravděpodobnější, že zákazník si vybere takovou Akci, kde má možnost dalších bonusů a výhod oproti běžnému zákazníkovi před Akcí, která tuto možnost nenabízí - tedy že využije právě Vaší Akci! Ve chvíli, kdy takový zákazník Vaší Akci využije, je také pravděpodobnější, že tyto další bonusy a výhody u Vás také využije - tedy že zůstane u Vás!
 • Pro lepší představu o principu a účelnosti "Hoppi Exclusive" uvádíme ilustrační příklad: 1) Inzerát bez Hoppi Exclusive - 1000 zobrazení inzerátu, 100 zákazníků využije Akci, 10 využívá služby i po skončení Akce. 2) Inzerát s Hoppi Exclusive - 1500 zobrazení inzerátu, 300 zákazníků využije Akci, 70 využívá služby i po skončení Akce.
 • Program "Hoppi Exclusive" je zde tedy proto, aby zvýšil maximální potenciál na úspěch Vaší Akce.
 • Příklad 1: Inzerujete masáž s 50% slevou. V programu "Hoppi Exclusive" můžete nabídnout např. místo standardní permanentky na 10+1 masáž zdarma / 10+2 masáže zdarma, nebo další 3 masáže s 20% slevou apod.
 • Příklad 2: Inzerujete dovolenou s 35% slevou. V programu "Hoppi Exclusive" můžete nabídnout 10% slevu na příští dovolenou apod.
 • Příklad 3: Inzerujete zboží z eshopu s 45% slevou. V programu "Hoppi Exclusive" můžete nabídnout zákazníkům kupón na další nákup se slevou 15% apod.
 • Program "Hoppi Exclusive" se kalkuluje pouze ze základní ceny inzerce bez Variant. V případě opakování inzerátu se kalkuluje z ceny po slevě bez Variant. Ceny se tedy pohybují v rozmezí 50 Kč/1 den - 248 Kč/14 dní bez DPH.
 • Konkrétní příklady vzorových cenových kalkulací inzerátů jsou uvedeny na konci této stránky.

Slevy a Varianty Akcí

 • Pokud jste na hoppi.cz v minulosti vystavovali zcela shodný inzerát, bude Vám při jeho opakování poskytnuta sleva -10% z původní ceny. Aktuální inzerát může mít jinou platnost než původní, ostatní však musí zůstat stejné.
 • Varianty Akce Vám šetří peníze! Varianty Akce nabízí zákazníkům možnost vybrat si z několika typů Vašeho inzerátu ten pravý právě pro ně. Nemusíte podávat další inzerát za celou cenu, stačí si za každou variantu připlatit pouze +20% z ceny inzerátu!
 • V rámci jednoho inzerátu můžete mít až 5 variant téže Akce! Variantou se rozumí mírná změna prvotní Akce s dopadem na konečnou cenu Akce. V případě ubytování tedy např. 2 noci / 3 noci nebo 3 noci s polopenzí / 3 noci se snídaní apod. V případě služeb např. permanentka na stejnou službu v hodnotě 500,- / 1000,- apod.
 • V případě, že máte více variant Akce než 5, nebo je prostě nechcete zveřejňovat za příplatek, napište do textu inzerátu např. "Nabízíme různé termíny a varianty! Zavolejte nám na ............ a určitě vybereme tu nejlepší variantu právě pro Vás!" apod. V tomto případě ale nebude u inzerátu zobrazeno pole "Varianty" a varianty se nebudou zobrazovat jako samostatná záložka.

Hoppi Magazín

 • Hoppi Magazín je Váš prostor a Vaše reklama! Jakýkoliv podnikatelský subjekt, který inzeruje (nebo inzeroval) na hoppi.cz, zde může přidávat příspěvky zaměřené na podporu prodeje své Akce, značky či produktu, nebo prostě na podporu své společnosti.
 • Příspěvky by měly obsahovat zajímavé, důležité a kvalifikované informace, které ve spojení s prezentací Vaší společnosti, Akce, značky či produktu znamenají účinnou reklamu, zvýšení povědomí a zvýšení důvěryhodnosti!
 • Příspěvek můžete zcela libovolně koncipovat, určit si téma, obrázky apod., a zcela libovolně ho prokládat odkazy či zmínkami na Vaší společnost, Akci, značku či produkt. Na konci každého příspěvku bude jako autor uvedeno spojení "Hoppi.cz ve spolupráci s ............ (název Vaší společnosti, který bude přímo odkazovat na Váš web či Akci)".
 • Pokud tedy vytvoříte Akci a inzerujete ji na hoppi.cz, můžete jí podpořit příspěvkem v Hoppi Magazínu. Navíc, sami si libovolně určujete, jak dlouho se bude Váš příspěvek na hoppi.cz zobrazovat. Po skončení Vaší Akce můžete příspěvek odstranit, nebo ho v Hoppi Magazínu ponechat, a tím si v podstatě zajistit určitou kontinuální reklamu např. na Vaší společnost, a to nejen pro zákazníky hoppi.cz. Váš příspěvek se totiž bude za určitých okolností zobrazovat jako přímý odkaz v internetových vyhledávačích, a to pro Vás znamená další formu reklamy.
 • Cena za zveřejnění příspěvku je 9 Kč/1 den bez DPH. Cena za 1. zveřejnění příspěvku je 399 Kč bez DPH a obsahuje poplatek za úpravu a zpracování příspěvku + 1 den zveřejnění. Dobu platnosti příspěvku si určíte při jeho zakládání ve formuláři "Vložit příspěvek". Například, zveřejnění Vašeho příspěvku (reklamy) v Hoppi Magazínu na 14 dní stojí 399 Kč + (14 x 9 Kč) = 525 Kč bez DPH. Pokud se ho rozhodnete prodloužit o 1 měsíc, bude Vám účtováno pouze 30 x 9 Kč = 270 Kč bez DPH.
 • Vložit příspěvek do Hoppi Magazínu můžete zde.

Reklama na hoppi.cz

 • Hoppi.cz nechce obtěžovat zákazníky nadměrnými vyskakovacími okny, bannery, prokliky, odkazy apod., ale soustředí se při procházení svých stránek na co nejlepší uživatelský zážitek. Nabízí proto kromě Hoppi Magazínu pouze 2 reklamní nástroje, které jsou ale velmi významné a zároveň uživatelsky velmi přívětivé. Tyto reklamní nástroje jsou určeny, stejně jako Hoppi Magazín, pouze pro současné nebo minulé inzerenty na hoppi.cz.
 • *** TOP NABÍDKA na Hoppi.cz *** na úvodní stránce www.hoppi.cz. Jde o reklamní slideshow složenou z 5 obrázků, kdy každý obrázek představuje 1 prostor pro Vaši reklamu. V rámci těchto obrázků je přímý odkaz na Vaší Akci na hoppi.cz, případně na Vaší společnost. Obrázky se mění po 2 vteřinách, dají se pozastavit přejetím myši (dotykem) nebo manuálně posouvat. Tato sekce je to první, co zákazník přicházející na hoppi.cz uvidí. Navíc, každá Akce z TOP NABÍDKY má po dobu vystavení svou vlastní, cílenou propagační kampaň na Facebooku! Ceník TOP NABÍDKY:
1. Slide 990 Kč
2. Slide 890 Kč
3. Slide 790 Kč
4. Slide 690 Kč
5. Slide 590 Kč
 • Ceny jsou za 24h zveřejnění od 0.00h do 0.00h následujícího dne
 • Ceny jsou uvedeny bez DPH 21%
 • Pouze NYNÍ - Při objednání TOP NABÍDKY do 30.6.2017 SLEVA 50%!
 • VYBRANÉ INZERÁTY na úvodní stránce www.hoppi.cz. Jde o speciální kategorii inzerátů, které se zde zobrazují nad rámec vlastní kategorie. Jsou to jediné inzeráty, které jsou na hlavní stránce přímo zobrazené. Jejich maximální počet je 30. Cena za zařazení do kategorie Vybrané inzeráty je 99 Kč/1 den bez DPH.

Příklady kalkulací cen inzerátů

 • Uvedené příklady obsahují konečné ceny bez ohledu na to, kolik zákazníků Vaší Akci využije. Hoppi.cz si neúčtuje žádné další poplatky, provize z prodejů apod. Ceny jsou uvedeny bez DPH.
 • Příklad 1 - Akce na 1 den (99 Kč), žádné varianty, s Hoppi Exclusive (50 Kč): 149 Kč.
 • Příklad 2 - Akce na 3 dny (145 Kč), žádné varianty, s Hoppi Exclusive (73 Kč): 218 Kč.
 • Příklad 3 - Akce na 3 dny (145 Kč), 2 varianty (58 Kč), s Hoppi Exclusive (73 Kč): 276 Kč
 • Příklad 4 - Akce na 7 dní, žádné varianty, bez Hoppi Exclusive: 295 Kč.
 • Příklad 5 - Akce na 7 dní (295 Kč), žádné varianty, s Hoppi Exclusive (148 Kč): 443 Kč.
 • Příklad 6 - Akce na 7 dní (295 Kč), 3 varianty (177 Kč), s Hoppi Exclusive (148 Kč): 620 Kč.
 • Příklad 7 - Akce na 14 dní (495 Kč), 1 varianta (99 Kč) bez Hoppi Exclusive: 594 Kč.
 • Příklad 8 TOP - Akce na 14 dní (495 Kč), 5 variant (495 Kč), s Hoppi Exclusive (248 Kč): 1238 Kč.
 • Vaše celkové maximální náklady za propagaci své Akce na hoppi.cz tedy mohou dosáhout 1238 Kč bez DPH. Tato cena obsahuje 6 inzerátů v 1,  speciální možnost nabídky pro udržení nových zákazníků v programu "Hoppi Exclusive", Vaše Akce je propagována na stránkách hoppi.cz a na FB hoppi.cz, kde ji mají možnost shlédnout tisíce potenciálních zákazníků, a to vše na dobu 14 dní!
 • Tyto informace Pro inzerenty a Ceník inzerce jsou účinné a platné od 1.4.2017.