PŘI OBJEDNÁNÍ 1. INZERCE DO 30.8.2017 NIC NEPLATÍTE

 

O hoppi.cz

 • Potřebujete nové zákazníky? Doprodat zásoby zboží? Zpropagovat plošnou slevu na celý nebo částečný sortiment apod.? Jsou pro Vás dostupné způsoby propagace příliš drahé, nevýhodné nebo nevyhovující? Naskočte do světa hoppi.cz a inzerujte s klokanem!
 • Hoppi.cz je inzertní server akcí a slev (dále jen "Akce"), kde:
 • Propagujeme Vaše Akce - celé naše úsilí směřuje k tomu, abychom Vaší Akcí oslovili co nejvíce potenciálních zákazníků, tedy aby Vaše Akce měla co největší úspěch.
 • Neplatíte žádné provize z prodejů - na hoppi.cz platíte pouze za zveřejnění inzerátu, bez ohledu na to, zda Vaší Akci využije 10, 100 nebo 1000 zákazníků. Svou Akci tedy nemusíte kalkulovat s ohledem na další platby, poplatky či provize. U nás prostě žádné nejsou!
 • Zákazníci platí přímo Vám - zákazníci na hoppi.cz nikdy nic neplatí. Prostředky za využité Akce tak  máte k dispozici celé a v reálném čase.
 • Nepoužíváme žádné vouchery, kupóny nebo kódy - s hoppi.cz šetříte přírodu a Váš čas. Žádné tisky, opisování ani ověřování. Uplatnění Akcí probíhá zcela přirozeně tak, jak probíhají všechny normální obchody na trhu - osobně na provozovně, telefonicky, emailem, v e-shopu apod. 
 • Pomáháme Vám udržet si nové zákazníky i po skončení Akce - hoppi.cz přichází v rámci propagace Vašich Akcí s unikátním programem "Hoppi Exclusive", zaměřeným na maximální zvýšení potenciálu spojeného s propagací Vaší Akce.
 • Pomáháme Vám vytvořit ty nejlepší Akce - díky podnětům přímo od zákazníků budete přesně vědět, o jakou Akci mají zájem, a můžete tomu tak přizpůsobit obsah a formu své Akce. Zákazníci mají totiž na hoppi.cz možnost "Napsat si o svou vlastní Akci". 

Jak to funguje v praxi?

 • Z počítače, mobilu nebo tabletu jednoduše online vyplňte a odešlete Inzertní formulář s Vaší Akcí (odkaz naleznete i dole na stránce v záložce "Informace"). Vložení inzerátu je bez jakékoliv registrace nebo zakládání účtu, je to tedy otázka pár minut.
 • Pokud jsou všechna zaslaná data v pořádku, bude Vám jako potvrzení objednávky inzerce zaslána e-mailem faktura za inzerci, která slouží zároveň jako Smlouva o inzerci, více ve VOP.
 • Po zveřejnění inzerátu ve Vámi zvolený den Vás (provozovnu) zákazníci pro využití Akce kontaktují stejným způsobem jako kterýkoliv jiný běžný zákazník (osobně na provozovně, telefonicky, emailem apod.), nebo jsou přesměrováni na Váš e-shop.
 • Uplatnění Akce tedy probíhá, z pohledu Vašeho i zákazníka, zcela přirozeně. Zákazník prostě reaguje na Váš inzerát. Tato reakce se může projevit přímou osobní návštěvou na provozovně, telefonickým nebo emailovým kontaktem, anebo přímým nákupem na Vašem e-shopu. Všechny tyto možnosti (kromě nákupu v e-shopu) začínají v 99% případů např. následujícím, zcela přirozeným a běžným konstatováním: "Dobrý den, na hoppi.cz máte Akci na ..., platí to?". Princip je tedy stejný jako u jakéhokoliv jiného inzerátu nebo běžné propagace - přirozený, jednoduchý a rychlý. Vzorový příklad inzerátu.
 • V případě zboží z e-shopů se postupuje opět zcela standardní cestou, kdy si sami specifikujete v obsahu inzerátu, zda je nebo není v průběhu objednávky potřeba zadat nějaký slevový kód. Jinými slovy, zda je akční cena platná pro všechny návštěvníky Vašeho e-shopu (ceny jsou již po slevě), nebo pouze pro zákazníky hoppi.cz (sleva se započítá po zadání nějakého kódu). Zákazníci jsou přesměrováni na Váš e-shop a postupují v klasické objednávce. Vzorový příklad inzerátu e-shopu.
 • Při sestavování Akce a termínu zveřejnění mějte na paměti, že Vaší Akci můžeme zveřejnit až po uhrazení faktury za inzerci, nejdříve tedy 8. den od jejího zaslání. V případě, že potřebujete Vaší Akci zveřejnit dříve, kontaktujte naší infolinku +420 777 3 HOPPI (46774).

Plošné Slevy

 • Kategorie Plošné Slevy je určená pro Akce, které se nevztahují na konkrétní službu nebo výrobek, ale na celý sortiment, nebo jeho část. Nelze tak přesně stanovit cenu před, a po slevě.
 • Potřebujete tedy dát lidem na vědomí, že máte např. 30% slevu na vše, 25% slevu na dámské boty, nebo 50% bonus ke všem permanentkám?
 • V této kategorii se tedy v rámci Vašeho inzerátu (Akce) nezobrazují žádné ceny. Je koncipován čistě na procentuální bázi.
 • U inzerátů tohoto typu nelze využít Varianty. Veškeré ostatní náležitosti, jako platnost, obsah, funkce Hoppi Exclusive a uplatnění však zůstávají stejné jako u Akcí s danými cenami.
 • Zařazení inzerátu do kategorie Plošné Slevy se řídí zvláštním Ceníkem pro Plošné Slevy.

"Hoppi Exclusive"

  • Program "Hoppi Exclusive" nabízí pro každou Vaší Akci unikátní možnost, jak zvýšit potenciál Vaší Akce opravdu na maximum. Potenciálem Akce rozumíme nejen to, jak úspěšná bude během jejího vystavení na hoppi.cz (tedy kolik zákazníků ji přímo využije), ale i to, zda a jak velký užitek přinese v dlouhodobém měřítku (tedy kolik těchto zákazníků bude Vaše služby využívat i nadále).
  • Dobře, vytvoříte Akci, zákazníci jí využijí, jednorázově měla Akce velký úspěch, všichni jsou spokojení, ale co dál? Myslíte, že tito zákazníci budou jen tak využívat Vaše služby i nadále? Pravděpodobnější je, že budou hledat znovu další Akce, a praxe ukazuje, že tomu tak ve velkém procentu případů opravdu je! Pro Vás to pak znamená vytvořit novou Akci a stále dokola... Pojďme s tím tedy něco udělat... Něco, co Vám pomůže si zákazníky udržet i po skončení Vaší Akce - vytvořte a propagujte Dodatečnou Akci!
  • Dodatečná Akce by měla být jakýmsi "mezistupněm" mezi Vámi inzerovanou Akcí a Vašimi standardními cenami či podmínkami, viz příklady:
  • Příklad 1: Inzerujete masáž s 50% slevou. V programu Hoppi Exclusive můžete nabídnout např. místo standardní permanentky na 10+1 masáž zdarma permanentku na 10+2 masáže zdarma, nebo další 3 masáže s 20% slevou apod.
  • Příklad 2: Inzerujete dovolenou s 35% slevou. V programu Hoppi Exclusive můžete nabídnout 10% slevu na příští dovolenou apod.
  • Příklad 3: Inzerujete zboží z eshopu s 45% slevou. V programu "Hoppi Exclusive" můžete nabídnout zákazníkům kupón na další nákup se slevou 15% apod.
  • V rámci této Dodatečné Akce tedy můžete nabídnout zákazníkům opravdu cokoliv, o čem si myslíte, že je motivuje a) k využití Vaší inzerované Akce - Pokud budete mít jako zákazník vedle sebe dva přibližně totožné inzeráty (Akce), z nichž jeden bude obsahovat malý bonus navíc, pro který se rozhodnete spíše?; b) k využívání Vašich služeb i nadále, po skončení Vaší Akce - Pokud jste se tedy jako zákazník již rozhodl využít inzerát (Akci) s nějakým dalším malým bonusem navíc, není pravděpodobné, že tento bonus pak také využijete a u inzerenta tak budete využívat další služby?
  • Shrnuto, podtrženo: Program Hoppi Exclusive představuje ucelený koncept práce se zákazníky využívající Akce či slevy, jehož cílem je maximální zvýšení potenciálu Vaší Akce v krátkodobém i dlouhodobém horizontu. Jinými slovy - Aby Vaše Akce byla ještě úspěšnější, a aby u Vás noví zákazníci zůstali i po jejím využití.
  • Pro zapojení Vaší Akce do programu Hoppi Exclusive jednoduše zaškrtněte v inzertním formuláři příslušné políčko a specifikujte obsah Dodatečné Akce. Je to rychlé a snadné.

  "Napište si o svou Akci"

  • Inzertní server hoppi.cz není pouze místem, kde propagujete své Akce. Je místem, kde můžete propagovat ty nejlepší Akce. Které jsou ty nejlepší? No přece ty, po kterých je poptávka!
  • Představte si, že provozujete např. cestovní kancelář. Vaši dlouholetí klienti u Vás objeví zájezd, který by rádi využili, a spojí se s námi s požadavkem na vytvoření Akce na tento zájezd. Společně s tím máme již v databázi několik stejných, či podobných požadavků od dalších lidí. Může se jim líbit stejný či podobný zájezd, a nezáleží jim na tom, s kým pojedou. Můžou mít v oblibě Vaší cestovní kancelář a nezáleží jim na tom, kam pojedou atd. Možnosti jsou velmi rozsáhlé. My tyto požadavky analyzujeme a po vyhodnocení všech kritérií Vás kontaktujeme např. s tím, že je zde 10 lidí, kteří si přejí to a to. Z naší strany je to vše! Nic nemusíte, nic neplatíte, nic po Vás nechceme...jen Vám předáme informace a navrhneme možnou formu inzerce. Je potom čistě na Vás, jak s těmi informacemi naložíte, zda Akci vytvoříte, v jaké formě apod
  • Hoppi.cz tak nabízí unikátní program "Napište si o svou Akci". Je to jediný program svého druhu a hoppi.cz je tak jediným oficiálním místem, kde si zákazníci mohou díky vyplnění jednoduchého formuláře napsat o slevu opravdu na cokoliv! Bez jakýchkoliv závazků či registrací a samozřejmě zcela zdarma.
  • Hoppi.cz tyto podněty samozřejmě pečlivě prochází, analyzuje a eviduje. Výsledkem tohoto procesu jsou opravdové, konkrétní a smysluplné požadavky zákazníků.
  • V okamžiku, kdy tyto požadavky splní určitá kritéria zejména s ohledem na množství, kontaktujeme Vás s nezávazným návrhem na vytvoření konkrétní Akce na hoppi.cz. Jinými slovy - vytváříme reálnou poptávku po Vašich Akcích. Pokud takovou Akci na hoppi.cz následně vytvoříte, bude se chovat jako kterákoliv jiná Akce na hoppi.cz s tím rozdílem, že bude označena speciálním polem "Na přání".
  • Přednosti tohoto systéme asi není třeba zmiňovat, ale pouze pro úplnost: a) máte zaručenou poptávku již před Akcí samotnou, což může přinejmenším pokrýt Vaši investici do inzerce na hoppi.cz; b) fakt, že jde o "Akci na přání", zvyšuje šance na úspěch Vaší Akce obecně - unikátnost tohoto programu se odrazí v návštěvnosti hoppi.cz, v souvislosti s tím pak přímo Vaší Akce; c) vytvořením takové Akce na přání vycházíte vstříc svým zákazníkům, čímž si upevňujete jejich přízeň a snižujete riziko případného odchodu ke konkurenci; d) zvyšuje se potenciál nových zákazníků - zákazníci, kteří Vás ještě neznají, na Vás nyní nahlížejí jako na společnost, kde si mohou také zažádat o Akci na přání dle jejich libosti, a to je velmi motivační, nemyslíte?
  • Shrnuto, podtrženo: "Napište si o svou Akci" představuje pro zákazníky unikátní, zajímavou a vysoce individuální možnost podílet se a angažovat přímo na tvorbě Akcí. Hoppi.cz je první a jediné, kdo tuto možnost nabízí. Pro Vás, inzerenty, tento koncept znamená možnost vytvoření ještě lepších Akcí, potenciál nových zákazníků, upevnění vztahu s těmi stávajícími a mnoho dalšího.

  "Hoppi Magazín"

  • Hoppi Magazín je Váš prostor... Pokud inzerujete, nebo jste v minulosti inzerovali na hoppi.cz, můžete využít tento prostor pro vytvoření vlastního PR článku. V principu jde o kombinaci Vaší propagace spojenou se zajímavými, relevantními a užitečnými informacemi, které zákazníky hoppi.cz osloví.
  • Propagace se může týkat např. Vaší aktuálně spuštěné Akce, Vaší společnosti, produktu či značky apod.
  • Hoppi Magazín je postavený na faktu, že články píší samotní inzerenti, bez dalších korektur, revizí a mediálního ovlivňování. Cítíte se být poškozeni některými meidálními zprávami? Chcete zvýšit povědomí o své společnosti či Akci? Máte potřebu uvést některé věci na pravou míru? Měly by tedy obsahovat informace vázané na znalost Vašeho oboru podnikání.
  • Jakýkoliv podnikatelský subjekt, který inzeruje (nebo inzeroval) na hoppi.cz, zde může přidávat příspěvky ze svého oboru zaměřené na poskytnutí relevantních a zajímavých informací zákazníkům hoppi.cz, a/nebo na podporu své Akce, značky či produktu, nebo prostě na podporu své společnosti.
  • Jde tedy o příspěvky ve formě PR článků. Příspěvky by tedy měly obsahovat zajímavé, důležité a kvalifikované informace, které ve spojení s prezentací Vaší společnosti, Akce, značky či produktu znamenají účinnou reklamu, zvýšení povědomí a zvýšení důvěryhodnosti!
  • Příspěvek můžete zcela libovolně koncipovat, určit si téma, obrázky apod., a zcela libovolně ho prokládat odkazy či zmínkami na Vaší společnost, Akci, značku či produkt. Na konci každého příspěvku bude jako autor uvedeno spojení "Hoppi.cz ve spolupráci s ............ (název Vaší společnosti, který bude přímo odkazovat na Váš web či Akci)".
  • Pokud tedy vytvoříte Akci a inzerujete ji na hoppi.cz, můžete jí podpořit příspěvkem v Hoppi Magazínu. Navíc, sami si libovolně určujete, jak dlouho se bude Váš příspěvek na hoppi.cz zobrazovat. Po skončení Vaší Akce můžete příspěvek odstranit, nebo ho v Hoppi Magazínu ponechat, a tím si v podstatě zajistit určitou kontinuální reklamu např. na Vaší společnost, a to nejen pro zákazníky hoppi.cz. Váš příspěvek se totiž bude za určitých okolností zobrazovat jako přímý odkaz v internetových vyhledávačích, a to pro Vás znamená další formu reklamy.
  • Cena za zveřejnění příspěvku je 9 Kč/1 den bez DPH. Cena za 1. zveřejnění příspěvku je 399 Kč bez DPH a obsahuje poplatek za úpravu a zpracování příspěvku + 1 den zveřejnění. Dobu platnosti příspěvku si určíte při jeho zakládání ve formuláři Vložit příspěvek. Například, zveřejnění Vašeho příspěvku (reklamy) v Hoppi Magazínu na 14 dní stojí 399 Kč + (13 x 9 Kč) = 516 Kč bez DPH, na měsíc pak 399 Kč + (29 x 9 Kč) = 660 Kč bez DPH atd. Pokud se ho rozhodnete prodloužit o 1 měsíc, bude Vám účtováno pouze 30 x 9 Kč = 270 Kč bez DPH apod.

  Ceníky inzerce

  • Standardní inzerát:
  1 den 99
  3 dny 145
  7 dní 295
  14 dní 495
  Opakování - 10 %
  1 Varianta + 20 %
  Hoppi Exclusive + 50 %
  • Plošné Slevy:
  1 den 149
  3 dny 219
  7 dní 445
  14 dní 745
  Opakování - 10 %
  Hoppi Exclusive + 50 %
  • Dodatečná Akce v rámci programu Hoppi Exclusive se kalkuluje pouze ze základní ceny inzerce bez Variant. Ceny za tuto unikátní službu se tedy pohybují v rozmezí 50 Kč/1 den - 373 Kč/14 dní.
  • Ceny jsou uvedeny bez DPH 21%
  • Konkrétní příklady vzorových cenových kalkulací inzerátů jsou uvedeny na konci této stránky.
  • Pouze NYNÍ - Při objednání 1. inzerce do 30.8.2017 NEZAPLATÍTE VŮBEC NIC!

  Slevy a Varianty Akcí

  • Pokud jste na hoppi.cz v minulosti vystavovali zcela shodný inzerát, bude Vám při jeho opakování poskytnuta sleva -10% z původní ceny. Aktuální inzerát může mít jinou platnost než původní, ostatní však musí zůstat stejné.
  • Varianty Akce nabízí zákazníkům možnost vybrat si z několika variant Vašeho inzerátu tu pravou právě pro ně. Variantou se rozumí mírná změna prvotní Akce s dopadem na konečnou cenu Akce. V případě ubytování tedy např. 2 noci / 3 noci nebo 3 noci s polopenzí / 3 noci se snídaní apod. V případě služeb např. permanentka na stejnou službu v hodnotě 500,- / 1000,- apod.
  • Varianty Akce Vám šetří peníze! Nemusíte tedy podávat další inzerát za plnou cenu, stačí si za každou variantu připlatit pouze +20% z ceny inzerátu! V rámci jednoho inzerátu můžete mít až 20 variant téže Akce s tím, že se připlácí pouze za prvních 5 - ostatní jsou zdarma! Z 15 dalších případných variant tak nezaplatíte vůbec nic!
  • V případě, že tímto způsobem nechcete zveřejňovat žádné varianty za příplatek, napište do textu inzerátu např. "Nabízíme různé termíny a varianty! Zavolejte nám na ............ a určitě vybereme tu nejlepší variantu právě pro Vás!" apod. V tomto případě ale nebude u inzerátu zobrazeno pole "Varianty" a varianty se nebudou zobrazovat jako samostatná záložka.

  Reklama na hoppi.cz

  • Na hoppi.cz jsme přesvědčeni, že nikdo nemá rád, když mu při procházení internetových stránek vyskakují různá okna s reklamami, která blokují stránku a odvracejí pozornost od užitečného obsahu, nebo se vnucují vyskakovací okna se zapsáním k newsletterům atd. Hoppi.cz tak nechce obtěžovat zákazníky žádnými vyskakovacími okny, bannery, prokliky, odkazy apod., ale soustředí se při procházení svých stránek na co nejlepší uživatelský zážitek. Nabízí proto kromě Hoppi Magazínu pouze 2 reklamní nástroje, které jsou velmi silné, na druhou stranu ale z pohledu zákazníka v podstatě nepostřehnutelné, a tedy neobtěžující. Tyto reklamní nástroje jsou určeny, stejně jako Hoppi Magazín, pouze pro současné nebo minulé inzerenty na hoppi.cz. Na hoppi.cz tedy nemůže využívat reklamu nikdo, kdo s hoppi.cz neinzeruje či neinzeroval v minulosti. Vzhledem k této naší strategii jsou tedy tyto reklamní nástroje co do množství velmi omezené, ale o to více unikátní.
  • SLIDESHOW na úvodní stránce www.hoppi.cz. Tato sekce je to první, co zákazník přicházející na hoppi.cz uvidí. Sestává z 5 obrázků, kdy každý obrázek představuje 1 prostor pro Vaši reklamu. V rámci těchto obrázků je přímý odkaz na Vaší Akci na hoppi.cz, případně na Vaší společnost. Každá tato Akce se nejenom zobrazuje na facebooku hoppi.cz, ale navíc je pro každou zvlášť, individuálně připravena vlastní, cílená propagační kampaň, která osloví až 10.000 lidí denně! Cílení zahrnuje, dle typu inzerátu, pohlaví, věk, lokalitu, případně zájmy, a přináší tak obrovský potenciál na úspěch Vaší Akce. Ceník slideshow:
  1. Slide 990 Kč
  2. Slide 890 Kč
  3. Slide 790 Kč
  4. Slide 690 Kč
  5. Slide 590 Kč
  • Ceny jsou za 24h zveřejnění
  • Ceny jsou uvedeny bez DPH 21%
  • Pouze NYNÍ - Při objednání TOP NABÍDKY do 30.8.2017 SLEVA 50%!
  • TOP AKCE na úvodní stránce www.hoppi.cz. Jde o speciální kategorii inzerátů, které se zde zobrazují nad rámec vlastní kategorie. Jsou to jediné inzeráty, které jsou na hlavní stránce přímo zobrazené, a zároveň jsou to jediné inzeráty (společně s Top nabídkou), které se zobrazují na facebooku hoppi.cz, kde je uvidí fanoušci hoppi.cz. Jejich maximální počet je 30. Cena za zařazení do kategorie Top Akce je 99 Kč/24 h bez DPH. Stejně jako v případě slideshow platí při objednání TOP AKCE do 30.8.2017 SLEVA 50%!

  Příklady kalkulací cen inzerátů

  • Uvedené příklady obsahují konečné ceny bez ohledu na to, kolik zákazníků Vaší Akci využije. Hoppi.cz si neúčtuje žádné další poplatky, provize z prodejů apod. Ceny jsou uvedeny bez DPH.
  • Příklad 1 - Akce na 1 den (99 Kč), žádné varianty, s Hoppi Exclusive (50 Kč): 149 Kč.
  • Příklad 2 - Akce na 3 dny (145 Kč), žádné varianty, s Hoppi Exclusive (73 Kč): 218 Kč.
  • Příklad 3 - Akce na 3 dny (145 Kč), 2 varianty (58 Kč), s Hoppi Exclusive (73 Kč): 276 Kč
  • Příklad 4 - Akce na 7 dní, žádné varianty, bez Hoppi Exclusive: 295 Kč.
  • Příklad 5 - Akce na 7 dní (295 Kč), žádné varianty, s Hoppi Exclusive (148 Kč): 443 Kč.
  • Příklad 6 - Akce na 7 dní (295 Kč), 3 varianty (177 Kč), s Hoppi Exclusive (148 Kč): 620 Kč.
  • Příklad 7 - Akce na 14 dní (495 Kč), 1 varianta (99 Kč) bez Hoppi Exclusive: 594 Kč.
  • Příklad 8 Nejběžnější typ - Akce na 14 dní (495 Kč), žádné varianty, s Hoppi Exclusive (248 Kč): 743 Kč.
  • Příklad 8 TOP - Akce na 14 dní (495 Kč), 5 variant (495 Kč), s Hoppi Exclusive (248 Kč): 1238 Kč.
  • Vaše celkové maximální náklady za vystavení své Akce na hoppi.cz tedy mohou dosáhout 1238 Kč bez DPH, i kdyby Vaší Akci využilo třeba milion zákazníků. Tato cena obsahuje 6 inzerátů v 1 (1 hlavní inzerát a 5 jeho variant),  speciální možnost nabídky pro udržení nových zákazníků v programu "Hoppi Exclusive", Vaše Akce je hromadně propagována na stránkách hoppi.cz a na FB hoppi.cz, kde ji mají možnost shlédnout tisíce potenciálních zákazníků, a to vše na dobu 14 dní!
  • V případě zájmu máte navíc možnost využít dodatečného zvýraznění Vaší Akce jak formou slidu v TOP NABÍDCE na hlavní stránce, tak v rubrice TOP AKCE na hlavní stránce. Volná místa na tyto pozice jsou velmi omezená. K dispozici je pouhých 5 slidů a 30 vybraných inzerátů, tak neváhejte!
  • Příklad 9 Inzerát s reklamou - Akce na 7 dní (295 Kč), žádné varianty, s Hoppi Exclusive (148 Kč), 3. slide na 1 den (450 Kč), TOP AKCE na 3 dny (297 Kč): 1190 Kč.
  • Příklad 10 Inzerát s reklamou - Akce na 14 dní (495 Kč), žádné varianty, s Hoppi Exclusive (248 Kč), 1. slide na 2 dny (1100 Kč), TOP AKCE na 14 dní (1386 Kč): 3229 Kč.
  • Tyto informace Pro inzerenty a Ceník inzerce jsou účinné a platné od 1.4.2017.